ZAPISZ SIĘ NA KURS

KAT. B

 

Możliwość rozpoczęcia kursu trzy miesiące przed uzyskaniem pełnoletniości.

Wybierz termin

EXTRA PAKIET

A2+B+T

 

Dzięki temu oszczędzasz czas i pieniądze. 

ZOBACZ CENĘ

Header

Szkoła Jazdy L-Trans powstała w czerwcu 1998r. Założycielem firmy jest Leszek Stanisławski, które swoje uprawnienia instruktorskie uzyskał w roku 1997. Początkowo szkolenie odbywało się z kategorii B w wynajmowanej sali i wynajmowanym placu manewrowym.

Obecnie szkoła jazdy L-Trans prowadzi szkolenia ze wszystkich kategorii prawa jazdy tzn. AM, A1, A2, A, B, B+E, C, C+E, T z własną salą wykładowym i własnym placem manewrowym znajdującym się przy ulicy Szkolnej 11 w Brzozie.

Nasza firma może poszczycić się wieloma certyfikatami.

Umożliwiamy szybkie zrealizowanie kursu ponieważ dla  wygody  dopasujemy wszystkie jazdy do Twojego wolnego czasu.

Jeździmy od 7:00 do 21:00 siedem dni w tygodniu. Nie tylko przygotujemy Cię do egzaminu ale przede wszystkim  nauczymy Cię bezpiecznej jazdy.

  • Zatrudniamy starannie wyselekcjonowanych instruktorów (kobiety i mężczyzn), którzy dokładnie i cierpliwie przygotują Cię do egzaminu na prawo jazdy. 
  • Możesz samemu wybrać instruktora prowadzącego jazdy. Masz też możliwość zmienienia go w dowolnym momencie według swojego życzenia.
  • Zapewniamy komfortowe warunki szkolenia. Pracownicy szkoły są mili i zawsze służą pomocą. 
  • Gwarantujemy jasne reguły kursu oraz brak ukrytych opłat. Jedynym dodatkowym kosztem są wybrane przez Ciebie materiały dydaktyczne, badania lekarskie oraz koszt egzaminu państwowego ponieważ egzamin wewnętrzny jest Gratis!
  • Badania lekarskie przeprowadza lekarz uprawniony do badania kandydatów na kierowców w naszej placówce w umówionym terminie. ( koszt badań na jedną kat. To 60 zł każda dodatkowa + 10)

Z chęcią rozłożymy opłatę za kurs na wygodne dla Ciebie raty. 

Mając 18 lat możesz zrealizować jednocześnie kurs na prawo jazdy kategorii A2, B i T.

Dzięki temu oszczędzasz czas (uczęszczasz na teorię tylko raz) i pieniądze. 

SPRAWDŹ CENĘ